Teslimat Politikası

  1. Teslim: Teslimatlar yalnızca siparişte belirtilen biçimde, belirtilen adrese ve ödemeyi yapan kişiye/üyeye/müşteriye yapılır. Fatura ödemeyi yapan kişi adına düzenlenir. Teslimatın doğru ve zamanında yapılabilmesi müşterinin vermiş olduğu adresin doğruluğuna ve açıklığına bağlıdır. Adresin doğru verilmesinden müşteri/üye sorumludur.
  2. Teslim Süresi/Hizmet Başlangıç Zamanı: Ks Design Home (Şahin İnşaat – İ.Haluk Şahin) , ödeme işlemi tamamlandıktan ve ilgili miktar Ks Design Home (Şahin İnşaat – İ.Haluk Şahin) hesabına geçtikten sonra siparişinizi Hizmet Sağlayıcı/Üretici firmaya iletecek ve Hizmet Sağlayıcı/Üretici firma tarafından ödeme konusu hizmet verilmeye başlanacaktır. Teslimata/hizmete siparişin onaylanmasına/işleme alınmasına/aktifleştirilmesine ve ödemenin yapılmasına müteakip derhal başlanacaktır. Teslimat şekline ya da ürününün niteliğine göre farklı teslim süreleri onaylanan siparişte yazılı koşullara tabidir. Hafta sonu yapılan/onaylanan siparişler sisteme bir sonraki haftanın ilk günü yapılmış gibi kaydedilir. Sipariş verdiğiniz ürünler 1-15 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünler yaklaşık bir hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.
  3. Stok Durumu: Siparişin onaylanmasından sonra tedarikçi/servis/erişim sağlayan firmalardan kaynaklanan sorunları nedeniyle olası gecikmeler müşteriye vermiş olduğu iletişim bilgileri yoluyla iletilir. Siparişin verilmesi sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmemesinden ya da meydana gelecek değişiklikler nedeniyle müşteriye ulaşılamamış olmasından www. ksdesignhome.com sorumlu tutulamaz.
  4. Ürünler anlaşmalı kargo firmalarımız ile gönderilmektedir. Kargo firmaları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. 

Ks Design Home (Şahin İnşaat – İ.Haluk Şahin)
Adres: Sancak Mah. Adnan Kahveci Cad. No:22/3B 
Yomra/Trabzon
Telefon: +90(462) 341 42 15
E-Posta: info@ksdesignhome.com